Artkomp Ideaart

O firmie

Reklama zewnętrzna i projektowanie wnętrz - o firmie ARTKOMP-IDEAART w Bielsku-Białej

 

Istniejąca od 1991 roku firma ARTKOMP-IDEAART specjalizuje się we wszelkich formach reklamy zewnętrznej zajmuje się graficznym opracowywaniem i pozycjo-nowaniem stron Internetowych, a także projektowaniem wnętrz i ogrodów.

Na co dzień, na zlecenie firm z przeróżnych branż, świadczymy takie usługi jak projektowanie i wykonywanie:

Nasze początki sięgają okresu narodzin branży reklamowej w Polsce – wtedy zajmowaliśmy się głównie grafiką komputerową, przygotowaniem do druku, opracowaniem programów komputerowych oraz wykonywaniem prostych form reklamy i wizualizacji. Do naszych dodatkowych usług należało projektowanie wnętrz, czym trudnimy się do dnia dzisiejszego. Rozwój rynku reklamowego w naszym kraju przyniósł wiele nowych możliwości, w tym coraz więcej nowatorskich form reklamy, które regularnie wprowadzaliśmy do naszej oferty.

Firmę ARTKOMP-IDEAART tworzą znakomici w swoim fachu architekci wnętrz, graficy i specjaliści od reklamy, pracujący w branży od wielu lat. Wszyscy razem starają się, by jakość wykonywanych przez firmę usług była jak najwyższa – począwszy od przyjęcia zlecenia, wykonania projektu, po jego realizację.

Obok projektowania wnętrz prywatnych i firmowych oraz ogrodów, naszą dodatkową usługą jest dystrybucja energooszczędnych systemów grzewczych firmy FIRST wykorzystujących technologię ogrzewania podczerwienią daleką i wzbogacających wnętrze w formie obrazu o dowolnej tematyce.

Zespół ARTKOMP-IDEAART wspólnie świadczy szeroki zakres usług – zadzwoń lub na-pisz i zapytaj co możemy dla Ciebie zrobić!

artkomp-ideaart , 43-300 Bielsko-Biała, ul. P. Czajkowskiego 12a,
telefon: +48 33 816 81 10, +48 600 886 491, e-mail:
artkomp@artkomp.pl

Website Security Test

Certyfikat SSL Artkomp-Ideaart