Panele grzewcze

Jak to działa?

Panele grzewcze – zdrowe i tanie centralne ogrzewanie

Panele grzewcze FIRST działają na tej samej zasadzie co Słońce. Ogrzewają nasze ciała i pomieszczenie za pomocą promieniowania podczerwonego. Choć ten rodzaj światła jest niewidzialny dla ludzkiego oka, jest odbierany przez naszą skórę jako bardzo przyjemne ciepło, które ma pozytywny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie.

Ogrzewanie podczerwienią

to obecnie coraz częściej wybierana technologia grzewcza. Stale rosnąca cena węgla, drewna, ropy oraz gazu spowodowana nadmierną ich eksploatacją oraz wzrostem kosztów ich pozyskania przyczynia się do poszukiwania innego rozwiązania – bardziej ekologicznego i komfortowego w zastosowaniu. Tu zrodził się pomysł wykorzystania ogrzewania na podczerwień w pomieszczeniach użytkowych takich jak: biura, magazyny, powierzchnie handlowe.

Niskie koszty ogrzewania

Koszty ogrzewania są niższe od kosztów tradycyjnych kaloryferów oraz ogrzewania gazowego i olejowego. 98% pobranej energii elektrycznej jest zamieniane na promieniowanie cieplne. Prosta i tania obsługa. Panele FIRST nie wymagają kosztownego serwisu, kotłowni, kominów, rur i przeglądów instalacji. Wystarczy zwykłe gniazdko. Można je też zamontować praktycznie na dowolnej ścianie, a w razie konieczności, przenieść w ciągu godziny.

Panel ze zdjęciem

Panele na podczerwień FIRST występują w wielu różnych rozmiarach i odmianach kolorystycznych. Ale to nie wszystko, ponieważ można nałożyć na nie kolorowy wydruk, a nawet wybrać własne zdjęcie lub obraz w naszym banku zdjęć. Wydrukujemy je na panelu, dzięki temu panel idealnie wpasuje się w pomieszczenie nie zaburzając jego aranżacji.

PRZEJDŹ DO BANKU ZDJĘĆ

Aranżacja wnętrz

Montaż panelu wymaga jedynie wywiercenia czterech otworów oraz dostępu do gniazdka. Panele są lekkie, można je zamontować na każdej ścianie w dowolnym miejscu i obrócić pionowo lub poziomo.

Sterownik

Każdy promiennik ciepła ma swój własny sterownik, który pozwala oddzielnie regulować temperatury dla każdego pomieszczenia. Do tego urządzenie ogrzewa pokój czy biuro natychmiast po włączeniu, dzięki czemu nie trzeba czekać w zimnie aż nagrzeje się powietrze lub wprowadzać ciepło do pustego pomieszczenia.

Ekologia

Panele FIRST zużywają mało energii i nie emitują szkodliwych gazów. Do tego niemal cała energia (98%) jest zamieniana na promieniowanie podczerwone, które ogrzewa pomieszczenie.

Bezpieczne i zdrowe ciepło

Bezpieczne i zdrowe ciepło. Ta sama metoda ogrzewania podczerwienią jest stosowana w sanatoriach, ośrodkach SPA oraz inkubatorach.
Nie emituje szkodliwego promieniowania UV, a stosowanie podczerwieni ma potwierdzone przez medycynę korzyści.

Masz pytania?

Skontakuj się z nami.

tel.: 600 886 491

Polecamy!

Projektowanie wnętrz i ogrodów

ZOBACZ I ZAMÓW

Bank zdjęć

ZOBACZ I ZAMÓW