Panele grzewcze

Jak to działa?

Panele grzewcze – zdrowe i tanie centralne ogrzewanie

Nasza oferta obejmuje panele grzewcze FIRST działające z wykorzystaniem promieniowania podczerwonego. Jest ono niewidzialne dla ludzi, ale odczuwalne jako przyjemne ciepło. Promieniowanie podczerwone jest zdrowe, wpływa również pozytywnie na samopoczucie osób przebywających w miejscach ogrzewanych tą metodą.

Ogrzewanie podczerwienią

ogrzewanie-podczerwienia

Zainteresowanie Klientów nowoczesną metodą ogrzewania podczerwienią stale rośnie. Mają na to wpływ również wysokie ceny węgla oraz innych materiałów opałowych. Przewaga podczerwieni leży też w tym, że jest to rozwiązanie bardziej ekologiczne i wygodne dla użytkowników. Ogrzewanie promieniowaniem podczerwonym można stosować również w biurach, magazynach czy obiektach handlowych.

Niskie koszty ogrzewania

niskie-koszty-ogrzewania

Ogrzewanie podczerwienią jest tańsze niż z wykorzystaniem gazu lub oleju. Jest też wydajne, gdyż 98% pobranej energii elektrycznej jest zamieniane na promieniowanie cieplne. Do tego instalacja jest tania i łatwa w obsłudze. Przy zastosowaniu paneli FIRST nie trzeba się martwić o to, że potrzebny będzie drogi serwis i przeglądy oraz montaż takich elementów jak kotłownie, kominy, rury. Panele grzewcze do działania wymagają tylko podłączenia do gniazdka, i to umiejscowionego w dowolnej ścianie.

niskie-koszty-ogrzewania

Panel ze zdjęciem

panel-ze-zdjeciem

Panele na podczerwień FIRST występują w wielu różnych rozmiarach i odmianach kolorystycznych. Ale to nie wszystko: można też nałożyć na nie kolorowy wydruk, a nawet wybrać własne zdjęcie lub obraz w naszym banku zdjęć. Wydrukujemy je na panelu, dzięki temu idealnie wpasuje się on w wygląd pomieszczenia nie zaburzając jego aranżacji.

PRZEJDŹ DO BANKU ZDJĘĆ

Aranżacja wnętrz

aranzacja-wnetrz

Montaż panelu wymaga jedynie wywiercenia czterech otworów oraz dostępu do gniazdka. Panele są lekkie, można je zamontować na każdej ścianie w dowolnym miejscu i obrócić pionowo lub poziomo.

aranzacja-wnetrz

Sterownik

sterownik

Promienniki ciepła wyposażone są w sterowniki do regulacji wysokości temperatury w poszczególnych pomieszczeniach. Zapewnia to duży komfort zimą: nie trzeba długo czekać aż zimne pomieszczenie się nagrzeje.

Ekologia

systemy-identyfikacji-wizualnej

Atutem paneli FIRST jest również fakt, że zużywają mało energii i nie emitują szkodliwych substancji do otoczenia. Aż 98% energii jest transformowane w promieniowanie podczerwone służące do ogrzania danego pomieszczenia.

ekologia

Bezpieczne i zdrowe ciepło

bezpieczne-i-zdrowe-cieplo

Ogrzewanie podczerwienią zapewnia bezpieczne i zdrowie ciepło. Nie emituje ono też szkodliwego promieniowania UV. Dlatego wykorzystuje się go m.in. w sanatoriach, ośrodkach SPA oraz inkubatorach. Badania potwierdziły jego korzystny wpływ na zdrowie i samopoczucie ludzi.

Masz pytania?

Skontakuj się z nami.

tel.: 600 886 491

Polecamy!

Projektowanie wnętrz i ogrodów

ZOBACZ I ZAMÓW

Bank zdjęć

ZOBACZ I ZAMÓW