Panele grzewcze

Jak to działa?

Panele grzewcze – zdrowe i tanie centralne ogrzewanie

Nasza oferta obejmuje panele grzewcze FIRST działające z wykorzystaniem promieniowania podczerwonego. Jest ono niewidzialne dla ludzi, ale odczuwalne jako przyjemne ciepło. Promieniowanie podczerwone jest zdrowe, wpływa również pozytywnie na samopoczucie osób przebywających w miejscach ogrzewanych tą metodą.

Ogrzewanie podczerwienią

Zainteresowanie Klientów nowoczesną metodą ogrzewania podczerwienią stale rośnie. Mają na to wpływ również wysokie ceny węgla oraz innych materiałów opałowych. Przewaga podczerwieni leży też w tym, że jest to rozwiązanie bardziej ekologiczne i wygodne dla użytkowników. Ogrzewanie promieniowaniem podczerwonym można stosować również w biurach, magazynach czy obiektach handlowych.

Niskie koszty ogrzewania

Ogrzewanie podczerwienią jest tańsze niż z wykorzystaniem gazu lub oleju. Jest też wydajne, gdyż 98% pobranej energii elektrycznej jest zamieniane na promieniowanie cieplne. Do tego instalacja jest tania i łatwa w obsłudze. Przy zastosowaniu paneli FIRST nie trzeba się martwić o to, że potrzebny będzie drogi serwis i przeglądy oraz montaż takich elementów jak kotłownie, kominy, rury. Panele grzewcze do działania wymagają tylko podłączenia do gniazdka, i to umiejscowionego w dowolnej ścianie.

Panel ze zdjęciem

Panele na podczerwień FIRST występują w wielu różnych rozmiarach i odmianach kolorystycznych. Ale to nie wszystko: można też nałożyć na nie kolorowy wydruk, a nawet wybrać własne zdjęcie lub obraz w naszym banku zdjęć. Wydrukujemy je na panelu, dzięki temu idealnie wpasuje się on w wygląd pomieszczenia nie zaburzając jego aranżacji.

PRZEJDŹ DO BANKU ZDJĘĆ

Aranżacja wnętrz

Montaż panelu wymaga jedynie wywiercenia czterech otworów oraz dostępu do gniazdka. Panele są lekkie, można je zamontować na każdej ścianie w dowolnym miejscu i obrócić pionowo lub poziomo.

Sterownik

Promienniki ciepła wyposażone są w sterowniki do regulacji wysokości temperatury w poszczególnych pomieszczeniach. Zapewnia to duży komfort zimą: nie trzeba długo czekać aż zimne pomieszczenie się nagrzeje.

Ekologia

Atutem paneli FIRST jest również fakt, że zużywają mało energii i nie emitują szkodliwych substancji do otoczenia. Aż 98% energii jest transformowane w promieniowanie podczerwone służące do ogrzania danego pomieszczenia.

Bezpieczne i zdrowe ciepło

Ogrzewanie podczerwienią zapewnia bezpieczne i zdrowie ciepło. Nie emituje ono też szkodliwego promieniowania UV. Dlatego wykorzystuje się go m.in. w sanatoriach, ośrodkach SPA oraz inkubatorach. Badania potwierdziły jego korzystny wpływ na zdrowie i samopoczucie ludzi.

Masz pytania?

Skontakuj się z nami.

tel.: 600 886 491

Polecamy!

Projektowanie wnętrz i ogrodów

ZOBACZ I ZAMÓW

Bank zdjęć

ZOBACZ I ZAMÓW